Násťročný

Pozri sa pravde do očí: http://www.silne-slova.tym.sk

Filmy

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Komedie / Rodinný 
Francie / Německo, 2002, 107 min
Jsme v roce LII (52) před Kristem. Egypt slavné Kleopatry je pod nadvládou Římského impéria. A co je horší - Kleopatra a Caesar jsou milenci. Císař, jak si Caesar sám rád říká, si přesto nemůže odpustit sarkastické výroky na adresu Egypťanů. Podrážděná vládkyně navrhne sázku, která má tyto podmínky: když se jí podaří vybudovat přepychový palác do 3 měsíců, Caesar bude muset veřejně prohlásit, že Egypťané jsou největším národem mezi všemi. Ale postavit palác za 3 měsíce je téměř nesplnitelná úloha. Numerobis, architekt, který byl stavbou pověřen, "má na vybranou": buď dostane tučnou odměnu, anebo poslouží jako večeře krokodýlovi. Takováto situace přímo volá po zázraku! A tím zázrakem jsou .
Kód:
http://www.csfd.cz/film/12006-asterix-a-obelix-mise-kleopatra-asterix-and-obelix-mission-cleoptre/


Komedie / Rodinný
Francie / Německo, 2002, 107 min

Režie: Alain Chabat
Hrají: Gérard Depardieu, Christian Clavier, Jamel Debbouze, Monica Bellucci, Claude Rich, Alain Chabat, Gérard Darmon, Edouard Baer, Marina Fo?s, Bernard Farcy, Jean-Paul Rouve, Edouard Montoute, Chantal Lauby, Zinedine Soualem, Cyril Raffaelli, Isabelle Nanty, Mathieu Kassovitz, Louis Leterrier, Claude Berri, Jean-Pierre Bacri

Obsah:
Jsme v roce LII (52) před Kristem. Egypt slavné Kleopatry je pod nadvládou Římského impéria. A co je horší - Kleopatra a Caesar jsou milenci. Císař, jak si Caesar sám rád říká, si přesto nemůže odpustit sarkastické výroky na adresu Egypťanů. Podrážděná vládkyně navrhne sázku, která má tyto podmínky: když se jí podaří vybudovat přepychový palác do 3 měsíců, Caesar bude muset veřejně prohlásit, že Egypťané jsou největším národem mezi všemi. Ale postavit palác za 3 měsíce je téměř nesplnitelná úloha. Numerobis, architekt, který byl stavbou pověřen, "má na vybranou": buď dostane tučnou odměnu, anebo poslouží jako večeře krokodýlovi. Takováto situace přímo volá po zázraku! A tím zázrakem jsou Asterix, Obelix a jejich věrný přítel druid Panoramix, jediný, který zná tajemství výroby čarovného nápoje. Ale budou stačit tři Galové s čarovným nápojem proti silným Caesarovým vojskům a zlým intrikám lstivého Amonbofise? Pomohou Numerobisovi dokončit titánskou práci? Budou muset použít všechen svůj důvtip, odvahu, sílu a humor, aby se podařilo postavit palác včas.

Info:
Obrázek

Tady jsou linky:

Kód:
http://rapidshare.com/files/23098168/aster.part1.rar
http://rapidshare.com/files/23099635/aster.part2.rar
http://rapidshare.com/files/23101161/aster.part3.rar
http://rapidshare.com/files/23102649/aster.part4.rar
http://rapidshare.com/files/23104405/aster.part5.rar
http://rapidshare.com/files/23106178/aster.part6.rar
http://rapidshare.com/files/23107747/aster.part7.rar


heslo:
Kód:
goofy
Žádné komentáře